Cmt18Ara20:30Tuğrul Öztürk - DönüşümALBÜM LANSMAN KONSERİ20:30 SALONKONAK HALK SAHNESİ

DİĞER BİLET NOKTALARI

BİLETİNİ AL

Etkinlik Bilgileri

“Dönüşüm” isimli ilk albümünün lansman konseriyle İzmirli müzikseverler ile bir araya gelecek olan sanatçı Tuğrul Öztürk, besteci ve söz yazarı kimliğine de sahiptir. Albümünde yer alan tüm şarkıların söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan sanatçı, müziğe çok küçük yaşlarda gitar çalarak başladı. Uzun süre dünyaca ünlü gitarist Ricardo Moyano’dan gitar dersleri aldı ve birçok önemli isme sahne gitaristliği yaptı. Aynı zamanda eğitimci olan Öztürk, 2017 yılında “Sıradışı Çocuklar” isimli eğitim projesini hayata geçirdi ve burada özel eğitime ihtiyacı olan çocuklara müzik eğitimi vermektedir..

Bestelerinde yaşama dair pek çok farklı konuya değinen sanatçı “Çocukluk Hayalim” dediği ilk albümü için vereceği lansman konserinde kendi parçalarının yanı sıra usta sanatçı Barış Manço’nun eserlerinden de kesitler sunacaktır.

Tuğrul Öztürk
Gitar & Vokal Kıymet ŞAHİN
Bass Gitar Olgun KILIÇ
Davul Volkan ALSAN
Çello Kerem DURU
Keman Orkhan ABBASZADEH

İzleyici Gözüyle

Tarih

18 Aralık 2021 Cumartesi 20:30

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Anafartalar Caddesi No: 20 OS-KA Pasajı 35250 Konak - İzmir
0530 132 18 40 • (0232) 46 444 46

SALON

KONAK HALK SAHNESİ

Sağlık yönergeleri

Maske zorunluluğu
Etkinlik alanı dezenfeksiyonu
Ek sağlık yönergeleri Sağlık Bakanlığı genelgesine gereğince kapalı salon etkinliklerine katılmak için en az 2 doz aşı ya da son 48 saat içinde negatif sonuçlu pcr testi şartı aranmaktadır.