Cum28Nis20:00Savaşın AnatomisiOYUN20:00 SalonKONAK HALK SAHNESİ BİLET FİYATI BİLGİSİ (ÜST BİLGİ) 175 TL Tamamlandı

Etkinlik Bilgileri

Almanya’da yaşayan ve kocası öldükten sonra oğluyla yaşam mücadelesi veren Emma;nın çocukluk aşkı Dr.Yosef ile ikinci bir şans ihtimali doğmuştur. Ancak 26 yıl arayla iki kez dünya savaşına giren Almanya’da işler kimsenin hayal ettiği gibi gitmez. Bu sırada sınır hattındaki 525 No’lu acil yardım istasyonu çalışanları ise oyuna dahil olmak için beklemektedirler. Oyun savaş konusunu mercek altına alırken, seyirciyi savaşı çıkaranların tamamının erkekler olduğu gerçeği ile de yüzleştiriyor.

 

İzmir Beyaz Önlük Tiyatrosu

İzmir Beyaz Önlük Tiyatrosu sağlık çalışanları ve tiyatro oyuncularından oluşmaktadır. Kurucusu, eğitmeni ve sanat yönetmeni bir hemşiredir. Oyuncuların çoğunluğu hastanedeki yoğun iş temposu ardından eğitim ve provalara katılarak oyunu sahnelenmeye hazır hale getirmiştir. Aynı zamanda deneyimli bir oyuncu olan İlknur Arıbaş'ın epik türde yazdığı ve yine kendisinin yarı klasik olarak rejilediği Savaşın Anatomisi farklı teatral tür ve kurguları birlikte kullanıyor.

Süre 140′ / iki perde
+13

 

*Oyun saatinden önce kültür merkezimizde hazır bulunmanızı rica ederiz. Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

Diğer Bilet Noktaları

BİLETİNİ AL

İzleyici Gözüyle

Zaman

28 Nisan 2023 Cuma 20:00

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Anafartalar Caddesi No: 20 OS-KA Pasajı 35250 Konak - İzmir
0530 132 18 40 • (0232) 46 444 46

Salon

KONAK HALK SAHNESİ

Bu etkinliği paylaş

Yol Tarifi

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Yer Hepsi

Düzenleyen Hepsi