Cmt06Nis14:00Küçük Kara BalıkÇOCUK OYUNU14:00 SalonKONAK HALK SAHNESİ BİLET FİYATI BİLGİSİ (ÜST BİLGİ) 100 TL Etkinlik sona erdiTamamlandı

Site İndirimli Bilet

Oyun saatinden önce kültür merkezimizde hazır bulunmanızı rica ederiz. Oyun başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

Bu etkinliğe bilet satışı durdurulmuştur...

Diğer Bilet Noktaları

BİLETİNİ AL

Etkinlik Bilgileri

Kış ortasında bir akşam vaktiydi. Denizin en derin yerinde, yaşlı mı yaşlı bir balık nine sayıları on iki bini bulan çocuklarıyla torunlarını çevresine toplamış, onlara bir masal anlatıyordu…

 

İranlı yazar Samed Behrengi’nin ilk yayınlandığı 1968 yılından beri kuşakları aşan ve pek çok defa sahneye uyarlanan öyküsü Küçük Kara Balık Özkan Özgür’ün tek kişilik yorumuyla çocuklarla buluşuyor.
Annesiyle birlikte küçük bir derede yaşayan Küçük Kara Balık, hiç görmediği, sadece anlatılardan duyduğu “Deniz”i merak etmektedir. Etrafındaki herkesin karşı çıkmasına rağmen uzun ve zorlu bir yolculuğu göze alarak “Deniz”e ulaşmak için yola çıkar. Bu yolda pek çok farklı canlıyla karşılaşacaktır.

Özkan Özgür’ün canlandırdığı müzikli ve danslı anlatı; merak, cesaret, nezaket, dayanışma, sorumluluk ve özveri gibi kimi temel değerleri tartışıyor.

 

Yazan Samed Behrengi
Sahneye Uyarlayan – Oynayan Özkan Özgür
Süre 40′
Yaş Aralığı 8+

İzleyici Gözüyle

Zaman

6 Nisan 2024 Cumartesi 14:00

Etkinlik Yeri

NHKM - İzmir

Anafartalar Caddesi No: 20 OS-KA Pasajı 35250 Konak - İzmir
0530 132 18 40 • (0232) 46 444 46

Salon

KONAK HALK SAHNESİ

Yol Tarifi

Etkinlik bültenine abone olun

Yeni bir etkinliğimizden ya da etkinlik güncellemelerimizden anında haber alın...

Genel Etkinlikler Hepsi

Yer Hepsi

Düzenleyen Hepsi