Dil Atölyeleri

 

Yunanca Atölyesi

 

Başlangıç seviyesinden başlayan Yunanca atölyesinde sekiz aylık dönem sonunda katılımcıların temel düzeyde Yunanca okumayı, yazmayı ve konuşmayı öğrenmesi amaçlanmaktadır.

Pandemi tedbirleri nedeniyle atölye programımız online yürütülecektir. Google Meet üzerinden yapılacak dersler için katılımcıların gerekli teknik donanıma ve bir gmail hesabına sahip olmaları gerekmektedir.

Sınıflarımız en fazla 12 kişiden oluşturulacaktır. 

Eğitmen : Yeşim Öndil

Başlangıç Tarihi: 19 Ekim Pazartesi
Kurs Gün ve Saatleri: Her Pazartesi 20.00 – 22.00

Katılım Ücreti: 250 TL / Ay
                        Öğrenci 200 TL / Ay

İspanyolca Atölyesi

İspanyolca Atölyesi’nin, şu an için kontenjanı doludur. Yeni sınıfların oluşması için belirlenecek tarihte yeniden başlayacaktır. Ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Başlangıç seviyesi İspanyolca Atölyesi için kayıtlarımız başladı.

Atölye yürütücülüğünü yaşamının 20 yıldan fazlasını İspanya’da geçiren, Arjantin asıllı Alicia Moglie Direttore üstlenecek. Daha önce Dele, EFE vb. dil sınavlarına yönelik ya da hobi amaçlı dil öğrenmek isteyen pek çok öğrenciyle çalışan Direttore, İspanyolca dışında İngilizce, İtalyanca ve Türkçe biliyor.

Her yaştan katılımcıya açık olan dersler İspanyol dilinin yanı sıra İspanyol kültürünü ve deyimlerini de aktarmayı hedeflemektedir.

Atölyemiz, pandemi tedbirleri kapsamında online olarak gerçekleşecektir ve katılımcı sayısı 7 kişi ile sınırlandırılmıştır.

Başlangıç Tarihi: 15 Eylül Salı
Kurs Gün ve Saatleri: Her Salı ve Perşembe 20.00 – 22.00
Toplam: 8 Hafta / 32 Saat

Katılım Ücreti: Aylık 300 TL

 

 

DİL ATÖLYELERİ BAŞVURU FORMU

  • Başında sıfır kullanmadan girin
  • Tarih Biçimi: DD slash MM slash YYYY

 

Bir Öneri

TİYATRO ATÖLYELERİ
Tiyatro Oyunculuk Atölyesi

Yeni dönem Tiyatro Atölyesi kayıtlarımız başladı. Tiyatro atölyelerimizin kapsamını öğrenmek, detaylar hakkında bilgi almak ve ön kayıt formunu doldurmak için sayfasına gidebilir, buradan form aracılığıyla sormak istediklerinizi de iletebilirsiniz.

X
X
X
X